Grzegorz Ryński

Trener osobisty - Kulturysta - Dietetyk

Sportami sylwetkowymi i siłowymi zainteresowałem się już od 13 roku życia. Jeszcze wcześniej było siłownie na rękę gdzie zauważyłem że mam duży potencjał siły byłem jednym z najlepszych w szkole a tak naprawdę nie trenowałem a nawet nie miałem pojęcia jak to robić. Później pojawiła się chęć poprawy wyglądu dlatego, że nie należałem do najszczuplejszych jako dziecko, zacząłem zgłębiać wiedzę na temat odżywiania i treningu co było dostępne tylko z czasopism kulturystycznych internet w Polsce dopiero raczkował ale także od zawsze byłem typem obserwatora, interesowało mnie, dlaczego jedni mogą jeść bardzo dużo i ciężko jest im przybrać na masie ciała a inni tacy jak ja bardzo szybko obrastają w tkankę tłuszczową.

Kolejnym etapem rozwoju była walka z alergią i astmą, nie chcąc przyjmować leków, które powodowały fatalne samopoczucie zacząłem interesować się dietetyką i suplementacją, pierwsze szkolenie, które zrobiłem było to szkolenie ANALIZA PIERWIASTKOWA na podstawie którego opracowałem dietę i suplementację mikro elementami co w pół roku zaowocowało zminimalizowaniem objawów chorobowych do tego stopnia że nie musiałem zażywać leków to doświadczenie zainspirowało mnie do dalszego rozwoju. 

Kolejne szkolenie to było zdobycie uprawnień INSTRUKTOR DYSCYPLINY SPORTU KULTURYSTYKA wydane przez ministra kultury fizycznej i sportu. Wtedy rozpocząłem moją kariera zawodowa otworzyłem poradnie dietetyczną wraz z sklepem z suplementami diety oraz podjąłem pracę jako instruktor w zaprzyjaźnionym klubie gdzie rozwijałem swoją wiedzę na temat trenowania podopiecznych. 

Po pięciu latach postanowiłem otworzyć swoją własną siłownię o nazwie BIKINI FITNESS STUDIO, którą prowadziłem przez 7 lat międzyczasie robiłem kolejne uprawnienia takie jak TRENER MUSCLE IQ, TRENER BODY LOGISTIC SYSTEM, TRENER ŻYWIENIA w Polskim Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerów „SYLWETKA” dzięki współpracy z trenerem Leszkiem Michalskim wystartowałem w zawodach kulturystycznych gdzie w kategorii open udało mi się zdobyć brązowy medal. 

Zrobiłem również szkolenie z zakresu MASAŻ RELAKSACYJNY tak, aby dopełnić wiedzę o dodatkowe umiejętności w pracy z klientami. Dlatego teraz powstało centrum sportowe BODY FIT SYSTEM. Jeżeli masz takie marzenie, aby zmienić coś w swoim ciele, polepszyć stan zdrowia, wyleczyć stany bólowe czy po prostu chcesz w sposób bezpieczny i logiczny nauczyć się ćwiczyć to zapraszam do współpracy. Pozdrawiam.