Grzegorz Ryński

Trener osobisty - Kulturysta - Dietetyk

Sportami sylwetkowymi i siłowymi interesuję się już od 13 roku życia. Jeszcze wcześniej było siłowanie na rękę gdzie zauważyłem, że mam duży potencjał siły. Byłem w tym jednym z najlepszych w szkole a tak naprawdę nie trenowałem, nawet nie miałem pojęcia jak to robić. Później pojawiła się chęć poprawy wyglądu dlatego, że nie należałem do najszczuplejszych jako dziecko. Zacząłem zgłębiać wiedzę na temat odżywiania i treningu. Wiedzę czerpałem jedynie z dostępnych wtedy czasopism kulturystycznych ponieważ Internet w Polsce dopiero raczkował. Jestem typem obserwatora i interesowało mnie dlaczego jedni mogą jeść bardzo dużo i ciężko jest im przybrać na masie ciała a inni tacy jak ja bardzo szybko obrastają w tkankę tłuszczową.

Kolejnym etapem rozwoju była walka z alergią i astmą. Nie chcąc przyjmować leków, które powodowały fatalne samopoczucie zacząłem interesować się dietetyką i suplementacją. Pierwszym szkoleniem, które przeszedłem było szkolenie pod nazwą ANALIZA PIERWIASTKOWA.  Na podstawie tego szkolenia opracowałem dietę i suplementację mikro elementami, co w pół roku zaowocowało zminimalizowaniem objawów chorobowych do tego stopnia, że nie musiałem zażywać leków. To doświadczenie zainspirowało mnie do dalszego rozwoju.

Kolejnym etapem to było zdobycie uprawnień INSTRUKTORA DYSCYPLINY SPORTU KULTURYSTYKI wydane przez Ministra Kultury Fizycznej i Sportu. Wtedy rozpocząłem moją karierę zawodową. Otworzyłem poradnię dietetyczną wraz ze sklepem z suplementami diety oraz podjąłem pracę jako Instruktor w zaprzyjaźnionym klubie gdzie rozwijałem swoją wiedzę na temat trenowania podopiecznych. 

Po pięciu latach postanowiłem otworzyć swoją własną siłownię o nazwie BIKINI FITNESS STUDIO, którą prowadziłem przez 7 lat. W międzyczasie robiłem kolejne uprawnienia takie jak TRENER MUSCLE IQ, TRENER BODY LOGISTIC SYSTEM, TRENER ŻYWIENIA w Polskim Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerów „SYLWETKA”.  Dzięki współpracy z trenerem Leszkiem Michalskim wystartowałem w zawodach kulturystycznych, gdzie w kategorii open udało mi się zdobyć brązowy medal. 

Zrobiłem również szkolenie z zakresu MASAŻ RELAKSACYJNY tak, aby dopełnić wiedzę o dodatkowe umiejętności w pracy z klientami. Dlatego teraz powstało centrum sportowe BODY FIT SYSTEM. Jeżeli masz takie marzenie, aby zmienić coś w swoim ciele, polepszyć stan zdrowia, wyleczyć stany bólowe czy po prostu chcesz w sposób bezpieczny i logiczny nauczyć się ćwiczyć to zapraszam do współpracy. 

Pozdrawiam Grzesiek